Ubezpieczenie takie jest wymagane przy kredycie hipotecznym. Miej świadomość, że nie musi ono wcale być takie drogie. Nie musisz korzystać z kompleksowej oferty banku, który dyktuje warunki kredytu i chciałby podyktować również warunki oferowanego przez siebie ubezpieczenia. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić i poznaj naszą ofertę.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wyślemy ofertę na podany adres)

Telefon (oddzwonimy z ofertą na podany numer)

[Pole wymagane] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MMfinance Michał Małolepszy, ul. Focha 18 lok. 2, 42-217 Częstochowa w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia."

Chcesz poznać ofertę od razu? Zadzwoń do nas teraz!

Pamiętaj, że w większości przypadków bank ubezpiecza jedynie mury, jeśli zatem Twoje meble, sprzęt elektroniczny i agd czy pozostałe mienie zostaną zniszczone wskutek pożaru, zalania mieszkania czy innego losowego zdarzenia możesz nie otrzymać odszkodowania. Niestety musisz sam zadbać o pełną ochronę ubezpieczenia, ale nie martw się, od tego jesteśmy też MY, pomożemy Ci dobrać ubezpieczenie, które będzie chroniło Ciebie, a nie tylko interes banku.