Michał Małolepszy

Doświadczony doradca finansowy, specjalista w zakresie ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych oraz leasingu. Od 2004 roku pracuje w branży ubezpieczeniowy i posiada duże doświadczenie w planowaniu rozwiązań finansowych.

Michał obsługuje kluczowych klientów na terenie Częstochowy i Śląska. Jest absolwentem Politechniki Częstochowskiej i zapalonym kibicem piłki nożnej.

michal.malolepszy@mmfinance.pl

Dariusz Frączek

Specjalista w zakresie planowania sukcesji, programów inwestycyjnych oraz ubezpieczeń. Od 2003 roku przygotowuje klientom kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe i inwestycyjne które, później obsługuje.

​Głównym obszarem Dariusza jest Kraków i jego okolice, jednak cały czas obsługuje klientów w Częstochowie, skąd pochodzi i gdzie pracował przez pierwsze 8 lat swojej kariery w branży ubezpieczeniowej. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Szkoły Retoryki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Darek zupełnie nie zna się na piłce nożnej, ale lubi grać w squasha a zimą jeździć na nartach.

dariusz.fraczek@mmfinance.pl

Sylwia Rosiak

Kierownik biura, nadzoruje pracowników administracyjnych, weryfikuje kalkulacje oraz poprawność wystawianych polis. Specjalizuje się w ubezpieczeniach firmowych: odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczeniach maszyn oraz wadiów i gwarancji.

Sylwia pracuje w branży ubezpieczeniowej już od 2002 r. i jest ekspertem w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

biuro@mmfinance.pl

Monika Małolepsza

Specjalistka w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkań i domów. Jeśli zadzwonisz do nas zapytać o kalkulację składki na ubezpieczenie Twojego samochodu to zapewne właśnie Monika poprosi Cię o wszystkie potrzebne dane do przygotowania polisy, a następnie przedstawi Ci możliwe rozwiązania.

biuro@mmfinance.pl